Johan, logisch is anders kijken?
Waar gaat deze serie over?
Johan Cruijff is dé beste Nederlandse voetballer aller tijden. Alle hoogte en dieptepunten uit zijn voetbalcarrière worden zichtbaar in deze serie. Naast zijn leven op het voetbalveld, komt zijn privéleven aanbod. Cruijff wordt getoond als zoon, als vader, als echtgenoot, als broer en als mentor.
In de serie is te zien hoe zijn volhardende visie op voetbal zijn teamgenoten tegen hem opzet. Ook komt de desastreuze afloop van zijn zakenleven aanbod en zijn gijzeling de avond voor het WK van 1978.
Met zowel zijn voetbal als privé leven, willen de makers een menselijk gezicht geven aan de voetballegende Johan Cruijff…
Omschrijving
Johan, logisch is anders nu kijken? Johan, logisch is anders is een dramaserie over het leven van Johan Cruijff. De tv serie is op 24 februari 2014 in première gegaan. De laatste aflevering is uitgezonden op 17 maart 2014.
De Nederlandse serie van de VPRO is uitgezonden door de NPO1. De serie is geregisseerd door Pim van Hoeve. Hij is bekend van de serie Westenwind uit 1999.
Johan Cruijff zelf was minder enthousiast over deze serie over zijn leven. De legendarische Nederlandse voetballer was bang dat er onwaarheden over zijn privé leven worden getoond.
Lees nu alles deze indrukwekkende mini-serie. Ontdek hoeveel afleveringen er zijn en bekijk waaruit de cast bestaat. De uitzendingen gemist? Bekijk alle afleveringen terug:
Hoeveel seizoenen en afleveringen zijn er?
Deze VPRO-serie heeft 1 seizoen met 4 afleveringen. De afleveringen van de serie duren 44 minuten.
Hieronder staan alle afleveringen. Je kunt de complete serie nu terugkijken:
Wie zijn de hoofdrolspelers?
Reinout Scholten van Aschat is de hoofdrolspeler. Hij speelt onze legendarische voetbalheld Johan Cruijff. Reinout is vooral bekend van Gooische Vrouwen. Daarnaast was hij te zien in een aflevering van Flikken Maastricht en Keyzer & de Boer Advocaten.
Bracha van Doesburgh heeft ook een hoofdrol. Ze heeft de rol van Danny. Bracha kennen we bijvoorbeeld van S1ngle, De Troon, Van Speijk en Boks.
0 Comments